Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC - for Flex System SI4091

Lenovo - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE - 1000Base-SX - LC - for Flex System SI4091 81Y1622
kr 1 368 Eks mva
  
Informasjon
1 På lager
LenovoProdusentLenovoArtnr
81Y1622
 
The Blade 1000Base-SX SFP Transceiver enables connectivity to 1 Gb Ethernet fiber cables with LC connectors.

 

Tussa IKT AS, Langemyra 6, 6150 Ørsta | Sentralbord 70 04 62 00 | itsal@tussa.no | www.tussa.no/ikt
Handlevogn
Vis priser inkl. mva?
Varer: 0 StkSum: kr 0